Kalevi parimad

Parimad sportlased:
Parim meessportlane - Martin Padar (judo EMi pronks)
Parim naissportlane - Kristina Šmigun (kahekordne olümpiavõitja suusatamises)
Parim noorsportlane - Kaisa Pajusalu (Pärnu Kalev, juunioride maailmameister sõudmises), Kaire Leibak (Tartu Kalev, juuniorioride maailmameister kolmikhüppes)
Parim võistkond - jalgpalliklubi Tallinna Kalev (esiliiga 3. koht, tagades koha meistriliigas)

Parimad treenerid:
Aleksander Tšikin (postuumselt)
Mehis Viru (Tartu Kalev, kergejõustik)
Kersti Viru (Tartu Kalev, kergejõustik)
Igor Neemre (Eesti Karate-Do Wadokai Selts)
Urmas Jaamul (Kalevi Ujumiskool)
Ulvi Lutoškin (Pärnu Kalev, sõudmine)
Ado Hein (Kalevi Jalgrattakool)
Raul Kivilo (Järvakandi vibuklubi Ilves)
Jevgeni Barmotin (Sillamäe ujumisklubi Kalev)
Anu Karavajeva (võrkpallinaiskond Tallinna Kalev)
Tiit Kõiv (võrkpallinaiskond Tallinna Kalev)
Aavo Sarap (jalgpalliklubi Tallinna Kalev)
Ireen Tamm(võimlemisklubi Piruett)
Andres Lutsar (juditreener)

Aktiivne spordiveteran:
Eve Peets (Tallinn)
Reet Palm (Pärnu)
Heiti Sommer (Tallinn)

Parimad liikmesorganisatsioonid:
Järvakandi vibuklubi Ilves
Tartu võimlemisklubi Janika
Saaremaa võimlemisklubi Gymnastica
Sillamäe Spordiliit Kalev

Parimad spordikoolid:
Pärnu Kalevi Spordikool
Tartu Kalevi Kergejõustikukool
Tallinna Kalevi Kergejõustikukool

Hästi korraldatud spordiüritus:
kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest" ( Ülo Tuulik, Kristiina Männa, Iivo Nei)
võimlemisgala "Kalev-105" rahvusooperis Estonia (Kersti Kull, Tuulika Mölder)
võimlemispidu "Päeva Rütmid" Kalevi Keskstaadionil (Ingrid Virks, Riina Voolpriit, Lembe Laas)

Parim firmaspordis:
Sampo Pank AS
Norma AS
Ekspress Hotline AS

Hea idee ja teostus:
spordikuulsuste allee rajamine Kalevi Keskstaadionile
Kalevi Veekeskuse ja hotelli Kalev Spa avamine

Sportlik visadus:
Sirje Eomõis

Parimad noorsportlased:
aerutamine - Sergei Iskin
judo - Jaan Vahtre
jalgpall - Rain Aavisto
jalgrattasport - Daniel Novikov
jääpurjetamine - Terje Lepik
karate - Meelis Velder, Timo Paade
kergejõustik - Aigar Kukk, Jevgenia Mateitšuk
kreeka-rooma maadlus - Anton Katšajev
purjetamine - Henri Ingelman
sõudmine - Rauno Talisoo
tennis - Priit Suitslepp
ujumine - Maria Pallas, Martin Liivamägi
vibusport - Bessi Kasak, Anneli Preimann
võimlemine - Valeria Horoševa
võrkpall - Andres Kärner

Cha - Tea for allKultuurkapitalKatrekKalev SPA
Hasartmängumaksu nõukoguIluum
PostimeesPremiaROISpordi ja NoorsooametTallegg
Sitemap