Kalevi parimad
1.
Edukaim meessportlane
Gerd Kanter
Tallinna Spordiselts Kalev, maailmameister kettaheites
2.
Edukaim naissportlane
Kaire Leibak
Tartu Spordiselts Kalev, juunioride Euroopa meister kolmikhüppes
3.
Edukaim juunior
Deniss Karpak
Purjetamise MMi 3. klassis Laser
4.
Edukaim võistkond
Tartu VK Janika eliitrühm
Rühmvõimlemise maailmameistrid
Pärnu Kalevi sõudemeeskond: Allar Raja, Jaan Laos, Alvar Räägel, Rauno Talisoo
Sõudmise juunioride maailmameistriks tulnud Eesti kaheksapaadi liikmed
5.
Edukaim sportlikus visaduses
Tõnu ja Toomas Tõniste
Kahekordsed olümpiamedalistid, 2007. aastal amatööride Euroopa meistrid klassis Melges24
6.
Parimad treenerid
Igor Trofimov (purjetamine), Raul Kivilo (vibusport), Igor Neemre (karate), Ado Hein (jalgratas), Janika Mölder (rühmvõimlemine), Matti Killing (sõudmine), Kersti Viru (kergejõustik), Aavo Sarap (jalgpall), Krista Valgepea (kergejõustik), Jevgeni Terentjev (kergejõustik)
7.
Parim liikmesorganisatsioon
Tartu Spordiselts Kalev, Järvakandi Vibuklubi Ilves
8.
Parim spordikool
Kalevi Jalgrattakool, Tallinna Kalevi Kergejõustikukool, Pärnu Kalevi Spordikool, Kalevi Purjespordikool
9.
Parim spordiüritus, -võistlus
X IVV Olümpiaad (Eesti Spordiselts Kalev), Hansapanga noorte mägirattasari (Kalevi Jalgrattakool), Tartu lasteaedade tervisepäevad (Tartu Spordiselts Kalev)
10.
Parim firma (firmasport)
Sampo Pank AS, Rademar OÜ, AS Norma, AS Tallinna Sadam
11.
Aasta sponsorid
EMT, Viking Line, Värska Vesi, Fenestra, Scandic, EuroPrint, Husqvarna, Roi, KTM Disain
12.
Aasta vabatahtlikud
Karin Alev, Piia Maiste, Mai Miss, Aime Luuk, Heino Lill
13.
Aasta veteranid
Agnes Sirkel, Harry Rannamets, Vello Kohv, Arvi Kaabel
14.
Parimad noorsportlased
Aerutamine: Jüri Juurik (Pärnu Kalev)
Jalgpall: Christian Kõrtsmik (JK Tallinna Kalev)
Jalgratas: Daniel Novikov/Gerda Rand (KJK)
Jääpurjetamine: Jaan Akermann (Pärnu Kalev)
Kabe: Kadi Veski (Nõmme Kabeklubi)
Karate: Timo Paade (Karate-do Wadokai Selts)
Kergejõustik: Liane Pintsaar (Tartu Kalev)
Kr-r maadlus: Hardo Toots (Tartu Kalev)
Purjetamine: Peeter Kask (PSK)
Sõudmine: Kaisa Pajusalu (Pärnu Kalev)
Ujumine: Martin Liivamägi/ Maria Pallas (KUK)
Vibusport: Bessi Kasak (Ilves)
Cha - Tea for allKultuurkapitalKatrekKalev SPA
Hasartmängumaksu nõukoguIluum
PostimeesPremiaROISpordi ja NoorsooametTallegg
Sitemap