Ausa mängu auhind
PDF

PDF

Koostöös Eesti Olümpiakomitee ja infotehnoloogiafirmaga Mandator Estonia annab Eesti Spordiselts Kalev 2008. aasta jaanuaris taaskord välja Paul Kerese nimelise Ausa Mängu auhinna, mille laureaatide osas saavad oma ettepaneku esitada kõik spordisõbrad.

Ausa Mängu auhind on Rahvusvahelise Spordi ja Kehakultuuri Nõukogu poolt koostöös Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja UNESCO toetusel ette valmistatud "Ausa Mängu Deklaratsioonil" põhinev auhind eriliste saavutuste ja erilise panuse eest ausa mängu kaitsmisel ja edendamisel.

Statuudi kohaselt antakse välja kaks auhinda: suur mõõk omistatakse spordiga seotud inimesele elutöö eest ausa mängu aadete levitamisel ning väikese mõõga pälvib sportlane, kes paistis ausa mängu põhimõtete järgimisel silma 2007. aastal.

Oma ettepanek koos lühikese põhjendusega palume saata hiljemalt 20. detsembril kas e-postiga aadressil info [ät] eestikalev.ee või tavapostiga aadressil Pärnu mnt 41, 10119 Tallinn, Eesti Spordiselts Kalev, Ausa Mängu auhind.

Auhindade väljaandmist toetavad AS Mandator Estonia ja Eesti Olümpiakomitee.
AS Mandator Estonia (endine Cell Network) kuulub Eesti edukamate infotehnoloogiafirmade hulka, pidades ausa mängu aateid sama tähtsaks nii spordis kui ka äritegevuses.

Ausa Mängu auhinna varasemad võitjad
2001 - Paavo Kivine (välja anti ainult suur mõõk)
2002 - suur mõõk: Ilmar Kullam, väike mõõk: Margus Metstak
2003 - suur mõõk: Atko-Meeme Viru, väike mõõk: Mart Poom
2004 - suur mõõk: Heino Lipp, väike mõõk: Alar Sikk
2005 - suur mõõk: Johannes Nittim (väike mõõk jäi välja andmata)
2006 - suur mõõk: Valdek Murd, väike mõõk Kaido Höövelson alias Baruto

Cha - Tea for allKultuurkapitalKatrekKalev SPA
Hasartmängumaksu nõukoguIluum
PostimeesPremiaROISpordi ja NoorsooametTallegg
Sitemap
© Eesti Spordiselts Kalev
Aadress: Mustamäe tee 4, 10621 Tallinn | Telefon: +372 615 4280 | E-mail: info [ät] eestikalev.ee